Erotické pomůcky pro muže


Torzo ženského těla masturbátor
Máte zájem o erotickou hračku, která Vám zaručí pocit skutečného sexu? Pak vynechejte umělé...


Masturbátor ženská hlava
Masturbátor ženská hlava je tu pro všechny muže, kteří nedají dopustit na kvalitně provedený...


Umělé zadečky
Ty tam jsou doby, kdy byl anální sex něčím, co většina lidí považovala za divnou věc určenou...


Real doll dokonalá žena
Již si nemusíte neúspěšně hledat dokonalou sexuální partnerku. Nyní si ji můžete jednoduše...


Vibrační vagína - druhy všeobecně
Nejmodernější vibrační vagíny jsou tak účinné, že si na svou ruku už nikdy nevzpomenete. Vibrační...


Umělá dívčí vagína
Muži, máte rádi sex často? Jenže zrovna nemáte partnerku? Anebo nějakou slečnu sice máte, jenže...


Vibrátory na masáž prostaty
Muži, víte, kde se ve vašem těle nachází prostata? A víte také, že masáží prostaty můžete...


Umělá vagína s análním otvorem
Pokud vás vzrušuje anální sex, ale vaše partnerka má na tuto formu sexuálního aktu opačný názor,...

Doporučené články


Problémy s ejakulací
Máte nějaké problémy s ejakulací? Zřejmě mezi nejčastější...


Mužská masturbace pro lepší zdraví
Tabu dřívějších dob, které obklopovalo mužskou...


Jak správně masturbovat?
Masturbace je přirozenou součástí pohlavního života mužů...


Womanizer
Odpovědí na otázku, jak dosáhnout orgasmu u ženy již není...


G-bod vibrátor
Vibrátory jsou velmi oblíbenou pomůckou k sexuálním...

Druhy vagín

Zobrazen: 3538x | 23.11.2011 | komerční sdělení


Jak se uspokojit, když zrovna nemáte partnerku? Plnohodnotné vyvrcholení vám dnes nabídne řada erotických pomůcek. Vagíny jsou jedněmi z nich. Seznamte se a uvidíte, jak vás uspokojí.

Umělá vagína je suplující klasickou ženskou část těla a využívá se v řadě případů. Samozřejmě můžete mít tuto samotnou pomůcku, ale stejně tak se nabízí i její forma v umělé panně. Jaké máte ale možnosti, když si vybíráte samotnou vagínu?

Vagíny – druhy

Existuje spousta druhů vagín, které můžete sehnat v různých sex shopech. Záleží na zpracování a,použitém materiálu, od čehož se odvíjí i cena. Čím pevnější materiál a hladší vnitřek nebo ozvláštnění třeba o vibraci, tím je produkt dražší. Pokud bychom specifikovali ceny, tak v základu vagíny stojí od 1 000 do 2 000 korun, samozřejmě, že náročnější formy vyjdou dráž.Vagina_UltraZone_GEISHA_OIRAN

Vagína UltraZone GEISHA OIRAN

Jako první se nabízí klasická vagina z rosolovité pevné hmoty, kdy si při uspokojení pomáháte tlakem ruky a vagina tvoří klouzavý povrch, který supluje klasickou vagínu.

Pak jsou tu výrobky z pevnější struktury, které nabízejí podtlak, což už může evokovat orální sex. V této souvislosti se nabízí i přímé napojení na pumpičku, která dokáže „sát" a tím pádem si zážitek více prožijete.

U jednodušších forem se pak ještě nabízí i vibrační vagína, která vás více rozdráždí a navnadí. Můžete sáhnout ale i po tom, co v klasické přírodní vagině nenajdete. Některé výrobky mají uvnitř jakoby jemné vlásečnice, které penis šimrají a masírují a tím ho více dráždí.

Vagína DIRTY DOGGIE vibračni

Vagína DIRTY DOGGIE vibračni

Velmi oblíbené jsou varianty vagín, které připomínají baterku. Jejich podlouhlý vzhled umožňuje dostat se hluboko. Navíc má tato forma speciální materiál, který drží teplo nebo přívod vzduchu a tím pádem si užijete intenzity slasti. Samozřejmostí je i vlhkost, která je k tomuto zážitku třeba.

Potřebujete ale něco více než vagínu? Není problém. Samozřejmě, že si můžete pořídit celou pannu, ale někomu bude stačit i torzo ženy. Pro některé to má zvláštní kouzlo, protože tento kousek je subtilní a svým způsobem vypadá zranitelněji, což může leckoho vzrušit, když jej bude mít ve své moci.

U výběru vagín pak můžete volit i vzhled. Nabízí se klasický bílý nebo zatoužíte-li po intimních partiích mulatky, tak vám bude přáno. Výjimkou není ani spojení s análním otvorem, takže se nabízí celá část pánve.

TORZO zadečku BREE OLSEN Extra Long Vibrace

TORZO zadečku BREE OLSEN

Jak používat vagínu

Záleží na typu výrobku, my si ukážeme příležitosti. Jako první se nabízí mužům, když jsou sami, aby si zpříjemnili chvíle. Jenže dámy, když partner bude třeba na čas slaměný vdovec nebo naopak někam jede, tak mu přibalte umělou vagínu, ať nemá chuť na zálety. Umělé vagíny mohou sloužit i k sexuálním hrátkám, kdy žena může sledovat blíže reakce muže, pokud ho bude hýčkat touto pomůckou.
Přidej komentář
Titulek
Jméno
Komentář

Maximálně 1000 písmen

Přepis textu
z obrázku

Do formuláře prosím přepiště dvě slova, která vidíte na obrázku
Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu.