Hodinové hotely


Moderní hotely lásky
I prostitutky mohou být podnikatelkami, které nabízí své tělo v moderních hotelech lásky. Kde se...


Ostrava hodinový hotel
Máte milenku? Nechcete, aby o vašem vztahu kdokoliv věděl? Jenže jak to vyřešit, kde se se svou...


Hodinový hotel - Liberec
Chcete si užít erotické chvilky se svou drahou polovičkou bez toho, aniž byste museli řešit, zda...


Kam s milenkou
Pokud máte milenku a trápí vás problém, kde spolu nerušeně trávit krásné chvíle, nezoufejte. Na...


Hodinový hotel Hradec Králové
Hodinový hotel - pro mnohé z nás potřebná a vyhledávaná záležitost, pro jiné nelichotivé místo,...


Hodinový hotel Havířov
Diskrétní ubytování není určeno výhradně jen milencům. Hodinový hotel lze využít i jako levné...


Hodinový hotel České Budějovice
Dochází Vám inspirace na místa, kam vzít svou tajnou lásku? Postrádáte soukromí na erotické...


Hodinový hotel Kladno
Pokud i Vy řešíte základní problém, kam se uchýlit s milenkou, tak pro Vás máme řešení. Existují...

Doporučené články


Problémy s ejakulací
Máte nějaké problémy s ejakulací? Zřejmě mezi nejčastější...


Mužská masturbace pro lepší zdraví
Tabu dřívějších dob, které obklopovalo mužskou...


Jak správně masturbovat?
Masturbace je přirozenou součástí pohlavního života mužů...


Womanizer
Odpovědí na otázku, jak dosáhnout orgasmu u ženy již není...


G-bod vibrátor
Vibrátory jsou velmi oblíbenou pomůckou k sexuálním...

Hodinový hotel Hradec Králové

Zobrazen: 3010x | 27.09.2011 | komerční sdělení


Hodinový hotel - pro mnohé z nás potřebná a vyhledávaná záležitost, pro jiné nelichotivé místo, kam se uchylují rozvraceči manželství a profesionální nevěrníci. Jaké jsou hodinové hotely?

Být klientem hodinového hotelu není nic trestuhodného nebo zavrženíhodného. Hodinový hotel není rájem pro prostitutky ani zázemí pro chlípné může. Je to klišé, které český národ ne a ne opustit. Je to jen místo pro ty, kteří potřebují klid, teplo, ale hlavně soukromí.

Jak hodinový hotel vypadá?

Stejně jako kdysi, tak i dnes slouží hodinový hotel ke schůzkám, které mohou, ale nemusí mít erotický podtext. Možností využití hodinových hotelů nebo taky mileneckých azylů - jak chcete - může být celá plejáda.

Hotelové služby

Navštívíte-li klasické ubytovací zařízení, pak počítejte s tím, že budete muset zaplatit pobyt za den i noc. V hodinovém hotelu, ať už penzionu nebo malém hotýlku, krátkodobě ubytovaný host nevadí. Součástí těchto zařízení bývají kavárny, restaurace nebo i bazén či vířivka. klientelou tohoto prostředí bývají většinou lidé, kteří svůj vztah před okolím netají.

Rodinné domky

Krátkodobě se můžete ubytovat i v rodinném domku, jehož majitelé poskytují ubytovací služby s možností krytého parkování. Chcete-li svůj vztah utajit, pak je tato možnost pro Vás ideální. Jen musíte počítat s omezeným množstvím pokojů a pocitem, že jste tak trochu na návštěvě u známých, takže Vás to může svádět k tomu, že se bude omezovat, co se hlasitosti týká. Takovéto místo je ideální k prvním schůzkám či udržování dlouhodobé bokovky.

Volná garsoniéra

Mezi nejvíce využívané patří volné garsonky nebo jednopokojáky, jejichž prostředí Vám poskytne naprosté soukromí. S pronajímatelem se potkáte jen na začátku, při finančním vyrovnání a pak už máte prostor celý pro sebe.

Klienti hodinových hotelů

Konkrétní zařazení klientů hodinových hotelů není bohužel možné, jelikož jde o lidi, kteří v určité chvíli potřebují soukromí, a to může být každý z nás. Všeobecně sem patří ti, kteří plánují mimomanželský sex a nechtějí být přistiženi nebo také manželé, kteří potřebují klid od dětí či příbuzných. Jste-li zrovna v rozvodovém řízení a sdílíte ještě s partnerem společné prostory, pak právě pro Vás je hodinový hotel tím pravým.

Mezi klienty se dále řadí lidé, kteří potřebují oddech, maminky s dětmi, které na cestách uvítají místo, kde mohou své děti nerušeně a v klidu přebalit či okoupat, apod.

Z historie hodinových hotelů

Velkou tradici mají hodinové hotely v Paříži, která byla vždy volné lásce otevřenější, než všechny ostatní země. První zmínka o hodinovém hotelu u nás se vyskytla v období Rakousko-Uherska. Nejčastějšími zákazníky byli vojáci či důstojníci, kteří se zde mohli setkávat se svými milenkami či manželkami. Traduje se, že do jednoho takového podniku chodil i císař František Josef I. Hodinové hotely zkrátka byly, jsou a budou.

Hodinový hotel Hradec Králové

Hradec Králové - metropole královéhradeckého kraje ležící na soutoku Labe s Orlicí je kulturním a turistickým centrem tohoto kraje. Nejčastějšími turisty jsou zejména Němci, Britové, Američané či Poláci. I díky velkému množství turistů je ve městě mnoho hotelů, a to nejen těch klasických.

Cena hodinového hotelu v Hradci

Cena za hodinu pobytu pro dvě osoby se pohybuje v rozmezí od 200 Kč u jednoduše zařízených pokojíků až do 300 až 400 Kč za luxusněji vybavené pokoje. Cena se navyšuje podle počtu ubytovaných osob. Rozhodnete-li se zůstat déle než 1 hodinu, pak provozovatelé nabízí řadu zvýhodnění.

Hodinový hotel Hradec KrálovéRe: Hodinový hotel Nový Bydžov

lajka | 19.01.2014 10:23 Výborný je diskrétní byteček v Novém Bydžově a hlavně je 100% diskrétní! Máte-li zájem, info na tel. 605 135 309


Přidej komentář
Titulek
Jméno
Komentář

Maximálně 1000 písmen

Přepis textu
z obrázku

Do formuláře prosím přepiště dvě slova, která vidíte na obrázku
Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu.